İnternet Reklamciligi 30 Eylül 2009 - İ&R İnternet Reklamcılığı Ajansı ®İ&R İnternet Reklamcılığı Ajansı ®

İnternet Reklamciligi 30 Eylül 2009


30 Eylül 2009 ‘da Google tarafından Bebek The House Café ‘de düzenlenen seçkin İnternet Reklamcılığı Ajanslarının katıldığı etkinliğe davetliydik.

internet-reklamc-30-eylul-2009

 

İ&R İnternet Reklamcılığı Ajansı kurucusu Erdoğan Çinar 30 Eylül 2009 Çarşamba günü Google tarafından düzenlenen İnternet Reklamcılığı etkinliğine davetliydi. Bu etkinliğe Türkiye’de faaliyet gösteren seçkin internet reklamcılığı ajansları ve profesyonelleri davet edildi.

internet-reklamciligi-30-eylul-2009-mustafa-icil

Google Türkiye ekibi bu etkinliği bir konferans olarak düzenlemekten ziyade Google ekibi ile ajansların birebir görüşme ve fikir alışverişi yapabilme imkanı bulabilecekleri bir etkinlik olarak düzenlediler. Etkinlik bu açıdan bir ” ilk ” olma özelliğine sahip.

internet-reklam-30-eylul-2009-bebek-gokce-kara
Etkinlikte, Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil , Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Esra Güler, Google İrlanda Ekibinden Adwords Uzmanı Abdullah Aydın, Google İrlanda Ekibinden Adwords Uzmanı Gökçe Kara tarafından internet reklamcılığı profesyonellerine ve seçkin Adwords uzmanlarına Adwords hakkında çeşitli bilgilendirmeler ve sunumlar yapıldı.

internet-reklamlari-30-eylul-2009
Ayrıca etkinlikte ajanslar merak ettikleri bir çok konuda Google yetkililerinden birebir sorularını iletme ve cevaplarını alma fırsatı buldular. Etkinlik samimi bir ortamda gerçekleşti. İnternet reklamcılığı profesyonelleri Google yetkilileri ile birlikte diğer seçkin adwords uzmanları ile de tanışma fırsatı buldular.

internet-reklamciligi-30-eylul-2009

Comments & Responses

Comments are closed.