Google Engage 12 Nisan 2012 - İ&R İnternet Reklamcılığı Ajansı ®İ&R İnternet Reklamcılığı Ajansı ®

Google Engage 12 Nisan 2012


İ&R olarak,12 Nisan 2012 ‘de Google tarafından Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen Google Engage etkinliğine davetliydik. Bu etkinliğe İ&R’ ı temsilen kurucumuz Erdoğan ÇİNAR katıldı.

İ&R, 12 Nisan 2012’de Google tarafından düzenlenen Google Engage etkinliğine katıldı.
Etkinlikte Google Türkiye ekibinden Özgür Kirazcı , Melisa Marmara , Berna Akın Eriş Türkiye’nin seçkin internet reklamcılığı ajanslarına Adwords politikaları , etkili ve kaliteli internet reklamcılığı konularında tavsiyelerde bulundular. Google İrlanda ekibinden arama kalitesi uzmanı Moris Kastro ise ajanslara SEO hakkında sitelerini Google arama motorunda nasıl daha üst sıralara çıkarabilecekleri konusunda önemli ipuçları veren bir konuşma yaptı.
Ayrıca Google’ nin Mayıs-2012 yada Haziran-2012 tarihlerinde uygulamaya geçirmeyi planladığı “Herkese Bedava Web Sitesi ve e-ticaret” projesi hakkında çeşitli bilgilendirmeler yapıldı. Mümkün mertebe detaylı bir bilgilendirme yapılmaya çalışıldı. Gördüğümüz kadarıyla proje uygulamaya geçirildiğinde ” internet reklam ajansları ” nın müşterilerine proje kapsamında bu hizmeti götürebilmeleri hedefleniyor.
Etkinlik çerçevesinde Turizm sektörünün internet reklamcılığındaki yeri hakkında da çeşitli bilgilendirmeler yapıldı.

Comments & Responses

Comments are closed.